drewno kominkowe piaseczno

Drewno kominkowe Warszawa, Piaseczno

Drewno kominkowe (brzoza 220 zł) mp - jest drewnem kominkowym, pozyskanym z najwyższej jakości surowców lasów mazowieckich. Drewno, sprzedawane jest jako szczapy o długościach: 30-40cm. Drewno olchowe i brzozowe są z gatunków drzew twardych, posiadających wysoką wartość opałową.
Drewno opałowe (grube)
 -jest drewnem olchowym, pozyskanym z obróbki materiałów w naszej firmie. Drewno opałowe (grube) idealnie nadaje się do pieców, ogrzewania domów, ogrzewania szklarni itp. Posiadamy drewno opałowe pocięte na kawałki (30-40cm), a także o długościach 100-150.
Drewno opałowe (drobne)
- jest drewnem olchowym, pozyskanym z obróbki desek. Drewno opałowe (drobne) to obrzyny desek. Posiadają wysoką wartość opałową, świetnie nadają się na rozpałke. Posiadamy drewno opałowe pocięte na kawałki (30-40cm), a także o długościach 100-150.

Zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia:

Drewno kominkowe brzoza lub olcha

Zajmujemy się sprzedażą drewna opałowego. W naszej ofercie posiadamy drewno do kominków i pieców.Posiadamy w ofercie drewno olchowe i brzozowe, idealnie nadającej się do kominków lub pieców.

Transport na terenie powiatu Piaseczyńskiego i okolic.

Warszawa, Piaseczno, Zalesie Dolne, Mysiadło, Góra Kalwaria, Jazgarzew, Gołków, Głosków, Bobrowiec, Pruszków i inne okolice

drewno kominkowe Piaseczno drewno kominkowe Piasecznostatystyki Akustyka pomieszczeń

© 2010 Stolart - Wszelkie prawa zastrzeżone

Partnerzy:

NGM – dachy, docieplenia i mieszalnia tynków Piaseczno

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgodę, zmień ustawienia przeglądarki.  •  Ukryj ten komunikat!