Montaż sztachet ogrodzeniowych

22 lipca 2010

Od dziś można skontaktować się z firmą, która zajmuje się montażem sztachet ogrodzeniowych, modernizacją starych ogrodzeń, obsadzaniem słupków i rygli, a także ogrodzeniami z klinkieru. Firma działa na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa, Otwock, Piaseczno, Pruszków) , ale większe zlecenia przyjmuje na terenie całej polski. Polecamy i zapraszamy do współpracy.

Link do oferty: http://stolart-piaseczno.pl/montaz-ogrodzen,sztachet.html

Zespół STOLART

Sztachety na wiosnę.

21 marca 2010

Wiosna jest idealną porą na pielęgnacji swojego ogrodzenia. Należy pamiętać, że przegląd sztachet po okresie zimowym, zwiększy ich żywotność. Warto stosować różnego rodzaju środki zabezpieczające drewno.

Od kiedy można montować sztachety?

17 stycznia 2010

W jakich porach roku można zamontować sztachety ogrodzeniowe? Czy malowanie sztachet może odbywać się w każdej temperaturze? Temperatura powietrza powinna być dodatnia, aby farbo dobrze wchłaniała się w drewno. Impregnacja odbywa się w temperaturach od około 10 stopni C. Sztachety można montować przez cały rok, bez względu na temperaturę czy wilgotność.

Zapraszam do udziału w dyskusji.

Ile drewna miesięcznie potrzeba do ogrzania mieszkania?

3 stycznia 2010

Jakie ilości drewna potrzebują Państwo do miesięcznego ogrzania mieszkania? Proszę o informacje w zależności od powierzchni domu, średnich temperatur i gatunku drewna.

Czym najlepiej ogrzewać mieszkanie?

2 stycznia 2010

Jakiego materiału używacie Państwo do ogrzewania mieszkania. Czy jest to drewno kominkowe liściaste? Dąb, Brzoza, a może olcha. Które jest Waszym zdaniem najlepsze?

Jakie sztachety idealne na ogrodzenie?

2 stycznia 2010

Może zastanawialiście się Państwo jakie sztachety są idealne na ogrodzenie. W tym blogu pragniemy odpowiedzieć na każde Państwa pytanie, a także chcemy prowadzić dyskusje na ich temat. Zapraszamy do komentowania i dodawania wpisów.