Witamy

Nasza firma istnieje od 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się działalnością usługową: montażem schodów, wykończeniami mieszkań, a także obróbką elementów drewnianych.

Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku, rozpoczęliśmy produkcję sztachet drewnianych z drewna olchowego. Drewno na ich produkcję pozyskujemy w lasach mazowieckich, ze względu na ich walory jakościowe.
Firma rozwinęła się na rynku w całej Polsce, mamy klientów z każdego województwa. Sztachety dowozimy osobiście, lub za pośrednictwem firm kurierskich.

Wyrób naszych materiałów odbywa się według długoletnich tradycji i doświadczeń. Wykonujemy na zamówienie: schody, tralki, poręcze, a także posiadamy ekipę zajmującą się układaniem i cyklinowaniem podłóg.

Każda pora roku to odpowiedni moment na wymianę swojego starego ogrodzenia. Polecamy naszym klientom sztachety olchowe, wykonane z suchego, sezonowanego drewna olchowego. Drewno przed ostateczną obróbką składowane jest w sztablach ponad rok, aby było wystarczająco suche do obrobki. Obróbka drewna olchowego i wyrób sztachet to bardzo dlugi proces, przejścia przez różne maszyny. Wykonane przez nas sztachety są najwyższej jakości i w dobrej cenie. Drewno zabezpieczamy środkami impregującymi, aby slużyły przez wiele lat.

Sprzedaż drewna kominkowe i opałowego prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego, głownie w powiecie piaseczyńskim i okolicach.

STOLART - FORUM

Data dodania: 2010-07-22 19:14:48

Od dziś można skontaktować się z firmą, która zajmuje się montażem sztachet...

czytaj więcej

Data dodania: 2010-03-21 07:35:15

Wiosna jest idealną porą na pielęgnacji swojego ogrodzenia. Należy pamiętać, że przegląd...

czytaj więcej

Data dodania: 2010-01-17 13:54:45

W jakich porach roku można zamontować sztachety ogrodzeniowe? Czy malowanie sztachet może...

czytaj więcej

Data dodania: 2010-01-03 20:12:23

Jakie ilości drewna potrzebują Państwo do miesięcznego ogrzania mieszkania? Proszę o...

czytaj więcej

Data dodania: 2010-01-02 12:08:12

Jakiego materiału używacie Państwo do ogrzewania mieszkania. Czy jest to drewno kominkowe...

czytaj więcej

statystyki Akustyka pomieszczeń

© 2010 Stolart - Wszelkie prawa zastrzeżone

Partnerzy:

NGM – dachy, docieplenia i mieszalnia tynków Piaseczno

Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgodę, zmień ustawienia przeglądarki.  •  Ukryj ten komunikat!